en-gb
  • tr
  • en-gb

0.00 TRY

Kardeş Bisiklet ve Çocuk Gereçleri İmalat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Ramazan ve Ömer Çakan ın ortak iştirakı ile 1983 yılında aile şirketi olarak kurulan;bebek ve çocuk gereçleri alanında küçük bir atölye olarak faaliyet göstermeye başlayan firmamız 5000m2’lik bir fabrikaya dönüşerek bebek arabalarını %100 yerli üretmeye devam etmektedir.

Sektöründe gelistirdigi ve öncülük ettigi yeniliklerle, ilklere imza atmayi basarmanin hakli gururunu yasayan firmamiz, en iyiyi, en kaliteliyi, en uygun fiyata müsterilerine sunmayi kendine ilke edinmis olup; yoluna geçmişte olduğu gibi günümüzde de emin adımlarla ilerlemektedir.

Bebeğinizin güvenliği ve sağlığını ilke edinmiş olan firmamız kendi test merkezini kurarak 2018 yılında Türk Standartları Enstitüsün’den EN1888 belgesini alarak bu standartalara uygun olarak üretimine devam etmektedir.

Anne ve bebeklerin mutluluğunu şiar edinen;uzman yönetici kadromuz,teknik servis ekibimiz ve fabrika personelimizle siz değerli bebek ve çocuk sektörü aktörlerine ve nihai tüketicilere ve bütün annelere,markamıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

 


Kurucu / Yönetim Kurulu
Ramazan ÇAKAN & Ömer ÇAKAN

 


Genel Müdür
Tamer ÇAKAN

+